خانه / * یاداشت ها / روز خبرنگار؛روز طلایه داران جبهه آگاهی

روز خبرنگار؛روز طلایه داران جبهه آگاهی

94cd07cf4b229f2cb3fd73ce92368849
بار دیگر 17 مرداد فرا رسید و برای لحظه ای خبرنگاران را به مکث و سکوت واداشت. 17 مردادی که با خون شهید صارمی  واقعه ای جدید را در تقویم ثبت نمود و این بار خون یک خبرنگار شهید روز خبرنگار را در تقویم کشورم ثبت نمود.

کسی که قیافه ای پرسشگر و جستجو گر دارد و نگاهش به هر رویداد نگاهی خبری است اوست که در طول سال دغدغه اش تهیه خبر است و اینک در 17 مرداد لبخندی بر لب دارد چون خودش تیتر خبر شده است  و روز کسی است که نامش همزاد قلم است و حتی قلمش را بیش از قلبش دوست دارد او از صادق نویسی ها و راست نویسی هایش هراسی  ندارد او مثل خیلی ها نیست، نمی تواند چشم بر جامعه  ببند، نمی تواند  آرام باشد و تا حقیقت را ننویسد آرام نمی گیرد  .

آری آن سالها که ما خاکباز کوچه ها بودیم  او پاکباز عرصه های خطر وخبر بود، او سالهاست با قلمش بیدارمان داشته ، سالهاست صبورانه چشمانمان را بر درد و شادی ها گشوده  تا آگاهی ما بالا برود . و اینک  ۱۷مرداد روز اوست و این بهانه ای شد تا به همه تلاشگران عرصه خبر کشورمان خصوصا در حوزه دین و تشیع خدا قوت و دست مریزاد عرض کنم و  این بهانه را گرامی می دارم و برای همه همکاران عزیزم در سراسر میهن اسلامی  خصوصا در ایکنا و ابنا موفقیت و پیروزی آرزو دارم و حال اگرکسی  روز خبرنگار رو بهمون تبریک نمی‌گه. پس خودمون باید به هم تبریک بگیم:

 بچه‌ها روزتون مبارک. قلمتون پرجوهر، صفحاتتون پرخبر

امیرمحسن سلطان احمدی

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

bigtheme
error: Content is protected !!