شرکت وبلاگ نویسان "موج وبلاگی محکومیت هتک حرمت مقابر اصحاب پیامبر(ص)" در تظاهرات جمعه

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ وبلاگ نویسان "موج وبلاگی محکومیت هتک حرمت مقابر اصحاب پیامبر(ص)" اعلام کردند که همگام با ملت فهمیم ایران اسلامی در تظاهرات روز جمعه 20 اردیبهشت ماه در محکومیت اقدام وهابیون کافر شرکت خواهند نمود.

 

در این رابطه برگزاركننده موج وبلاگی محكوميت هتك حرمت مقابر اصحاب پيامبر(ص)  گفت: اين موج وبلاگی بعد از سخنان مقام معظم رهبری در 16 ارديبهشت‌ماه كه فرمودند «اين محكوميت‌ها بايد ادامه يابد»، وبلاگ‌نويسان ارزشی نيز در يك اقدام گروهی در اين موج وبلاگی حضور يافتند و تا نابودی وهابيت خبيث اين موج وبلاگی در فضای سايبری فعالانه ادامه دارد.

 

«اميرمحسن سلطان‌احمدی» در مورد چگونگی شركت وبلاگ‌نويسان در اين موج وبلاگی اظهار كرد: علاوه بر وبلاگ‌نويسان ارزشی و اعضای پاونا، تمامی وبلاگ‌نويسان از هر سرويس وبلاگی می‌توانند در اين موج وبلاگی به آدرس zakerevelayat.blogfa.com/post/366 شركت كنند.

 

مدير گروه اخلاق اسلامی پاونا ادامه داد: در اين راستا گروه فرق ضاله و ضد انقلاب سايت پاونا به نشانی http://pw-arzeshi.com/Anti-Islam آماده دريافت مطالب وبلاگ‌نويسان در مورد تحركات فرق ضاله به‌ويژه وهابيت خبيث است كه وبلاگ‌‌نويسان می‌توانند با عضويت در سايت پاونا مطالب خود را در اين مورد درج نمایند.

 

متن بیانیه موج وبلاگی محکومیت هتک حرمت مقابر اصحاب پیامبر(ص) و دعوت به تظاهرات بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

وَلاَ تَحْسَبَنَّ اللّهَ غَافِلًا عَمَّا یَعْمَلُ الظَّالِمُونَ

 

امام خامنه ای: دشمن ميخواهد با اين كار (هتک حرمت مرقد حجر بن عدی)، آتش نزاع هاى شيعه و سنى را تقويت كند؛ ليكن جامعه‌ى بزرگ شيعى، خانواده‌ى بزرگ پيروان اهل‌بيت نشان دادند كه فريب اين بازى را نميخورند. برادران اهل سنت هم در بسيارى از نقاط اين كار را محكوم كردند؛ آنها هم آگاهى و بينش خود را نشان دادند. اين بايد ادامه پيدا كند. اين از آن قضايائى نيست كه دو روز، سه روز، پنج روز، يك هفته، يك سر و صدائى در دنيا درست كند، بعد رها شود. (16/2/92)

 

اقدام بی‌شرمانه وهابیت با چراغ سبز آمریکا و رژیم صهیونیستی و حمایت ترکیه، عربستان و قطر در هتک حرمت مرقد مطهر جناب حجربن عدی و جعفر طیار از اصحاب جلیل‌القدر پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم)،برگرفته از روح خبیث ، متوحش و شیطانی وهابیت پلید است که سبب جریحه‌دار شدن قلوب همه مسلمانان جهان چه شیعه و سنی گشت.

 

بر تمامی مسلمانان جهان لازم است که این حرکت را محکوم کنند و بر همه علمای اسلام در تمام کشورها نیز لازم است که به طرق گوناگون، جلوی این نوع بی‌حرمتی‌ها را بگیرند و عاملان این جنایت را مجازات کنند تا دیگر شاهد چنین بی حرمتی نباشیم ، بدینوسیله وبلاگ ذاکرولایت110 با همکاری پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی-پاونا این موج وبلاگی را جهت محکومیت حرکت وهابیت توسط وبلاگ نویسان راه اندازی نمود.

 

لذا با توجه به سخنان روز گذشته ی امام خامنه ای مبنی بر ادامه پیدا کردن محکومیت هتک حرمت ،ما جمعی از وبلاگ نویسان ارزشی ضمن ابراز تنفر و انزجار قلبی،نسبت به این اقدام غیرانسانی وهابیت این عمل ضد دینی را محکوم می نماییم و از آن جایی که این حرکت پلید کوردلان وهابی هیچ ارتباطی با اعتقادات مشترک شیعه و سنی ندارد و هدف ایجاد نفاق است از مجامع بین المللی ونهادهای حقوق بشر درخواست داریم که سریعا این عمل را محکوم واز تکرار اینگونه جنایات قاطعانه جلوگیری نمایند.

 

همچنین از دولت سوریه می خواهیم با انتشار گسترده تصاویر این افراد پلید اقدام به شناسایی و دستگیری آنان و برگرداندن پیکر مطهرجناب حجربن عدی نماید.

 

ودر پایان ما وبلاگ نویسان همگام با ملت فهمیم ایران اسلامی در تظاهرات روز جمعه 20اردیبهشت ماه در محکومیت این اقدام ملعونین کافر شرکت خواهیم نمود.

 

پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی (پاونا)

وبلاگ ذاکر ولایت 110

 

لینک شرکت در موج وبلاگی:

zakerevelayat.blogfa.com/post/366


لینک خبر در خبرگزاری ابنا

پی دی افپرینت