419234_745

از سال ۱۳۹۱ توفیق شد با امامزاده حضرت موسی مبرقع(ع) فرزند بلافصل امام جواد(علیه السلام) آَشنا شوم و بعد از آشنایی ام قسمت شد خادم و سپس خبرنگار این آستان مقدس باشم که در این مدت شخصا کرامت خاصی از ایشان دیده ام و مشکلاتم با واسطه و توسل به فرزند امام جواد(ع) رفع گردید و هر از گاهی هم که در آستان مقدس حضور دارم شاهد برآورده شدن حاجت مومنین و زاِیرین هستم همچنین این امامزاده در شهر مقدس قم از امامزاده های خاصی می باشد که مورد توجه علماء و مراجع تقلید می باشد.

از این رو تصمیم گرفتم برای تمام محبین اهل بیت(ع) در سراسر جهان که بعد مسافت مانع حضورشان در این امامزاده واجب التعظیم که پسر و برادر امام معصوم می باشد را ندارند با نیابت دادن به حقیر، از طرف شما زیارت نیابتی را انجام دهم .

لطفا در صورت تمایل به انجام زیارت نیابتی حضرت موسی مبرقع(ع) فرزند بلا فصل امام جواد(علیه السلام) و همچنین امامزادگان چهل اختران(ع) ،امامزاده حضرت احمد(ع) و امامزاده حضرت زید(ع) که در این مجموعه زیارتی قرار دارند در بخش نظرات همین مطلب اعلام  نمایید تا در اولین فرصت درخواست شما را انجام دهم.

در پایان چنانچه دلنوشته ای به حضرت موسی مبرقع(ع) و دیگر امامزادگان همجوار ایشان  دارید در نظرات همین پست درج نمایید.

ان شاالله خداوند به حق وجود مقدس قطب عالم امکان امام زمان عج و امام جواد(علیه السلام) هر حاجتی دارید چنانچه خیر و مصلحت خداوند در آن است برآورده گردد.

حقیر سراپا تقصیر را از دعای خیرتان محروم ننمایید،ان شاالله همه ما با ایمان بمیریم و عاقبت بخیر شویم.

امیرمحسن سلطان احمدی

http://soltanahmadi.ir

پی دی افپرینت